ABUSE HOLD

ABUSE HOLD

Proces ABUSE HOLD rozpouští jakoukoliv formu zneužití.

Pokud jste byli a nebo jste týráni, ať už na emocionální, mentální, fyzické, duchovní nebo jakákoliv jiné formě, vyvolalo to energetický otisk, který jste zamkli do svého těla. Pokoušíte se to držet stranou od sebe a zbytku světa. Tato energie je ve vás stále aktivní a jste připraveni na další zneužití, které vám bude doručeno. Doslova ztuhnete a stresujete své tělo, aby bylo vždy ve střehu.

 

Příprava procesu:

Vlastnímu spuštění procesu ABUSE HOLD musí předcházet samostatná příprava klienta. Probíhá jednoduše formou poslechu audio nahrávky, která trvá 2,5 hodiny. V nahrávce mluví zakladatel společnosti Access Consciousness® Gary Dougles. Nahrávka, která je v angličtině, obsahuje čistící prohlášení, která uvolňují a připravují tělo na přijetí procesu ABUSE HOLD.   Překlad nahrávky není dostupný pro žádnou zemi. Nahrávce nemusíte rozumět, čistí energeticky.

Nahrávka „The Original Clearing the Issues Of Abuse“  Vás připraví na přijetí procesu ABUSE HOLD. Nahrávku můžete poslouchat ve dne i v noci, na pozadí i beze zvuku. Doporučuji několikrát poslechnout se zvukem. Pracuje energeticky.

Cena nahrávky „The Original Clearing the Issues Of Abuse“         je 35 USD. Koupíte ji ZDE.

Oficiální doporučení, kolikrát si nahrávku spustit před přijetím vlastního procesu, je 30x. Po té můžete plnohodnotně přijmout proces ABUSE HOLD

Během poslechu a pouštění nahrávky se u vás může vystřídat spousta emocí ve formě naštvání, zmatenosti, až pláče. To je v pořádku. To znamená že se Vaše tělo připravuje na to, aby všechno uzamčené uvolnilo a pustilo.

Vlastní proces:

Proces má specifickou pozici objetí. Sama jsem si procesem několikrát prošla. Terapeut při tomto procesu bere klienta do nesmírně laskavého, pečujícího a emocionálně bezpečného prostoru, kde během terapie dojde k uvolnění vzpomínek na situace, které souvisely s jakoukoliv formou zneužívání. Postupně dojde k plnému uvolnění a pocitu spokojenosti a klidu.

Investice za ošetření Abuse hold je 5.000,- Kč a trvá 60 minut.

Máte více otázek? Nejste si jistá, či jistý,  napište mi.

email: danieala.wein@seznam.cz